Umówienie audytu LAN

Tel: +48 666 46 5555

e-mail: kontakt@network-design.pl

Routery - opis i konfiguracja

Huawei B525 WiFi 750Mbps 4xLAN (LTE Cat.6 300Mbps/50Mbps)

WAN vs LAN network-design.pl

Huawei B525 szybki, bardzo szybki router 4G

Router Huawei B525s-23a umożliwia nawiązanie połączenia z siecią 4G LTE cat. 6 z prędkością aż do 300 Mb/s. Korzystanie z sieci, niezależnie od intensywności i rodzaju przeglądanych materiałów jest dzięki temu szybkie i wygodne. Nawet korzystając z wielu urządzeń jednocześnie możesz cieszyć się multimediami, przeglądać Internet czy przesyłać dane.

Huawei B525 niezwykle elastyczny i pod kontrolą

Router Huawei B525 - porty

Router Huawei B525 to kompatybilność z wieloma innymi standardami połączeń (EDGE, GPRS, HSDPA, HSPA, HSPA +DC, HSPA+, HSUPA, LTE, UMTS) oraz możliwość połączenia przez kabel Ethernet zapewniają elastyczność i dostęp do sieci niezależnie od okoliczności. Podłączenie B525s można więc łatwo dostosować do istniejącej infrastruktury i usług.

Huawei B525 nowoczesny design, prosta obsługa

Router Huawei B525 design

Nowoczesny kształt i niewielkie wymiary routera Huawei B525s są niewątpliwą zaletą dla tych, którzy obok funkcjonalności cenią sobie design, a w wyposażeniu wnętrza i jego wyglądzie dbają o każdy detal. Bez kompromisów. Aby połączyć się z Internetem wystarczy kilka minut, a przejście przez proces ułatwia intuicyjna strona. Wystarczy kierować się wskazówkami „szybkiej konfiguracji” dołączonej do urządzenia i router B525s już po chwili pozwoli Ci cieszyć się dostępem do sieci.

Huawei B529 WiFi 300Mbps 1xLAN/WLAN LTE

WAN vs LAN network-design.pl

Huawei B529 szybki i designerski router 4G

Router Huawei B529 umożliwia nawiązanie połączenia z siecią 4G LTE i osiąganie prędkości aż do 300 Mb/s. Korzystanie z sieci, niezależnie od intensywności i rodzaju przeglądanych materiałów, jest dzięki niesamowicie szybkie i wygodne. Korzystając z wielu urządzeń jednocześnie możesz cieszyć się multimediami, przeglądać Internet czy przesyłać dane.

Huawei B529 niezwykle elastyczny i pod kontrolą

Router Huawei B529 - porty

Router Huawei B529 to niezwykła kompatybilność (EDGE, GPRS, HSDPA, HSPA, HSPA +DC, HSPA+, HSUPA, LTE, UMTS) oraz możliwość połączenia przez kabel Ethernet. Zaletą routera jest obecność dwóch wyjść dla anten zewnętrznych. Można dzięki temu każdą antenę ustawić w innym kierunku i poprawić jakość sygnału, a co za tym idzie – także prędkość i stabilność połączenia. Ta cecha jest nie bez znaczenia w miejscach, gdzie sygnał bywa słaby. Podłączenie B529 można więc łatwo dostosować do istniejącej infrastruktury i usług.

Huawei B529 nowoczesny design, prosta obsługa

Router Huawei B529 design

Nowoczesny kształt CUBE i niewielkie wymiary routera Huawei B529 są niewątpliwą zaletą dla tych, którzy obok funkcjonalności cenią sobie design, a w wyposażeniu wnętrza i jego wyglądzie dbają o każdy detal. Bez kompromisów. Aby połączyć się z Internetem wystarczy kilka minut - strona WWW. Wystarczy kierować się wskazówkami „szybkiej konfiguracji” dołączonej do urządzenia i router Huawei B529 zagwarantuje dostęp do sieci.Zarezerwuj audyt online

Zarezerwuj audyt onlineSprawdź dostępne terminy wizyty specjalisty Network DESIGN.

Księga gości

Zarezerwuj audyt onlineeSUM SKLEP ZOOLOGICZNO-WĘDKARSKI

Jesteśmy świerzo po audycie sieci firmowej. Technik Network DESIGN zabezpieczył sieć oraz przeszkolił pracowników. Polecamy